IV Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku na rzecz Promyczka

Jako Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek z radością ogłaszamy, że w niedzielę 1 września 2024 r. w godzinach 11:00-16:00 organizujemy IV Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku na rzecz Promyczka. Wydarzenie odbędzie się w klubie sportowym Hard Box w Otwocku przy ul. Warsztatowej 4.

W ramach wydarzenia przygotowaliśmy dla Was 5 konkurencji:

1. Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. Kobiety OPEN

2. Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. Mężczyźni OPEN

3. Podciąganie na drążku 1RM – mężczyźni

4. Podciąganie na drążku 1RM – kobiety

5. Podciąganie na drążku z własną masą ciała kat. JUNIOR (do lat 16)

Na zakończenie przewidziany jest grill.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz naszego hospicjum, wspierając potrzebujące dzieci i ich rodziny.

Rejestracja zawodników rozpoczęła się 16 lipca 2024 r. poprzez internetowy formularz i potrwa do 19 sierpnia. Aby wziąć udział w zawodach, należy uiścić darowiznę w wysokości 70 zł. Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma pakiet startowy, który zawiera koszulkę, gadżet „Promyczkowy” oraz certyfikat za wsparcie Hospicjum i udział w zawodach.

Osobą odpowiedzialną za organizację zawodów z ramienia Fundacji Domowego Hospicjum Dziecięcego „Promyczek” jest Paulina Okrzeja. W razie pytań prosimy o kontakt:

Email: promocja.promyczek@gmail.com

Zachęcamy wszystkich do udziału i wspólnej zabawy! Razem możemy uczynić ten dzień wyjątkowym dla wszystkich, a przede wszystkim dla dzieci z naszego hospicjum. Do zobaczenia!

ZGŁOSZENIA (do 19 sierpnia)

ZGODA OPIEKUNA (NIEPEŁNOLETNI ZAWODNICY)